08 Temmuz 2016

ING Bank ATM Paramı Yuttu..

Kocaeli/Derince birlik taksi yanı ATM' ye 60 TL yatırdım İninal Kart için ve parayı koyduktan sonra işleminiz gerçekleştirilmemiştir dedi ve para gitti.

İninal'e yazdım ama ses seda yok, ING'ye yazıyorum bu sefer inşallah ilgilenirsiniz ben şikayet formunu doldurdum.

Adım: f*** a***.
Lütfen en kısa sürede paramı kartıma geçirin bu olay 6.7.2016' da gerçekleşti.

Furkan 176 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Furkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Furkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön