11 Haziran 2016

ING Bank ATM Paramı Yuttu..

Perşembe güneş sabah 10:30 'da Ataköy Atrium' daki ATM Şubesi'n den yaklaşık tutarı 4100 TL olan para mı turuncu hesabıma yatırmak için ATM' nin para yatırma ünitesine paramı yerleştirdim, para sayma işlemi devam ederken bankamatik işlemi durdurarak işlem hatası verdi ve ekranda bankayı aramam için uyarı yazısı çıktı.

Hemen bankayı yaklaşık 10 defa aramama rağmen o ona, o diğerine bağlayıp durdu ve işleme alıyorum kayıt oluşturuyorum aciliyetini yazıyorum gibi onlarca cümleler ürettiler ve sürekli işlemimi ertelediler ve işlemimin ne zaman sonuçlanacağının dahi bilgisini kendileri bile bilmiyor. Öncelikle bizim 1 dakikalık herhangi bir gecikmemiz de faiz uygulayan Banka'nın bu süreçteki benim maddi manevi zararımın nasıl karşılayacağını merak ediyorum. Hukuksal haklarımın bende saklı olduğunu buradan ING Bank'a ve sonrasında diğer bütün müşterilerine bildirmek isterim.

Çagdas 188 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Çağdaş Aziz F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Çagdas 13 Haziran 2016

    Öncelikle isteğimin hala gerçekleşmediğini bildirmek isterim. Konuyla ilgili ne arayan var ne soran var sabah tekrar arayıp konuşmama rağmen hala bana ne net bir şey söyleyemiyorlar. Bu sistem gerçekten inanılır gibi değil bu birimin nasıl çalıştığını anlamak için inanılmaz bir çaba sarfediyorum ama maalesef anlayamıyorum. Bankanızın güvenirliği ve çözüm üretmedeki yeterliliği benim gözümde tamamen bitmiştir işlemim çözüldükten sonra (ki şimdilik ummakla yetiniyorum) bütün hesapları mı kapatacağım ve bir daha sizin bankanızla çalışmayacağım, umarım bu yazdıklarımı herkes okur ve ona göre önlem alır.

  • ING Bank Temsilcisi11 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Çagdaş Aziz F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön