17 Nisan 2013

ING Bank Atm Paramı Yuttu!

Ingbank Ümraniye real meydan atm sine 16 nisan 19. 00 sularında 1. 000 tl yatırdım parayı atm aldı işlem gerçekleşmiyor yazdı paramı hesaba geçirmeden kartımı iade etti. en kısa sürede paramın hesabıma geçmesini istiyorum.

Faruk 112 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Faruk Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Faruk17 Nisan 2013

    Param bir gün bile geçmeden hesabıma yatırıldı.ingbank yetkililerine teşekkür ediyorum

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Faruk Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön