17 Ağustos 2013

ING Bank ATM Paramı Vermedi!

Konya'dan ING Bank'ın müşterisiyim kredi kullandım . Ödemediğim faiz kalmadı , halada ATM' den yatırdığım parayı vermeyip, sonrada harcanmış gibi hesabımda para bırakmamıştır . Ama bende buna karşılık o bankanın kötülenmesi için herkesi ve önüme gelen tüm dostlarımı bu banka ile çalışmaması konusunda caydıracağım . Demek ki hesabımıza para bile yatırılamayacakmış.

Yusuf 49 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Sn Yusuf A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Sn Yusuf A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön