14 Ekim 2016

ING Bank ATM Parama El Koydu

İninal Kart'ıma 24.09.2016'da 320 TL miktarında bir para yatırdım. Bunun üstüne 10 TL bir ekleme yapmaya çalışırken fazla beklettim işlemi ve parama "kendi güvenliğim için" el konuldu. 06.10.2016'da talebiniz işleme alınmıştır mesajı geldi. Ama hala param geri verilmedi. İninal Kart talebiniz işleme alındıktan 15 gün sonra geri verilecektir diye iletti bana yalnız bu kadar uyuşuk olmanız gerçekten sinir bozucu. Paramı ne zaman geri aktaracaklarını merak ediyorum gerçekten.

Demet 247 Okunma

Cevaplar

 • Demet 19 Ekim 2016

  Sonunda şikayetimi düzgün değerlendirmişsiniz teşekkür ederim ama 100 lira eksik yatırılmış hesabıma, sabah tekrar arayıp 3. bir kez daha şikayet talebine başvuracağım lütfen Allah aşkına geri kalan miktarı yatırın, yalvarıyorum artık. Lütfen ilgilenin bu konuyla ve geri kalan miktarı yatırın.

 • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Demet D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Demet 14 Ekim 2016

  Yeni bir SMS atmışsınız 1058803 talep numarası ile işleme alınmıştır diye ancak ininal destek hattını aradığımda bir sorun olmadığı söylenmiş onlara. Allah aşkına küçük bir miktar para değil bu benim hatam fazla beklettiğim için ama el konulan paranın geri verilmesi gerekiyor artık 15 iş günü oldu artık. Eminim çok olmuştur atmyi fazla beklettiği için müşteri, paralarına el konulma onları bu kadar bekletiyor musunuz? Bir de öyle bir hata yok diyorsunuz ya, hukuki işlemlere baş vurmam gerekmeden önce rica ediyorum geri verin paramı artık.

 • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Demet D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön