03 Eylül 2013

ING Bank ATM Kartıma Geçersiz Deyip Kart Verdi Parayı İşleme Sokmadı!

ING Bank Çorlu Penti Çorap Fabrikası ATM'sinden avans hesabıma para yatırmaya çalıştığımda ilk önce birkaç kez kartımı ATM kabul etmedi. Daha sonraki denememde kabul etti ve hesaplarımı görüntüleyebildim. Parayı yatırdım. İşlemin ortasında "kartınız geçersiz" yazısıyla karşılaştım.

Kartı verdi ama parayı geri vermedi. Öncelikle işlemi yapamadıysa kartımla birlikte parayı da geri vermesi gerekirdi. Bir diğer sorun da bu ATM ile ilgili herkesin sorun yaşıyor olmasıdır. ATM'nin teknik problemine çözüm bulunması gerekmektedir. Ayrıca yeni Çorlu şubesini telefonla aradığımda hiçbir müşteri temsilcisi telefona cevap vermemektedir.

Merve 312 Okunma

Cevaplar

  • Merve 11 Eylül 2013

    Para hesabıma iade edildi. İnceleme süresince hesabım eksi bakiye olduğundan faiz işletilecek. Bu faizin çekilmemesi veya aybaşında çekilirse iade edilmesini talep ettim.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Merve S. Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn Merve S. Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön