20 Mart 2013

ING Bank ATM Arızası!

Üsküdar'da Cumhuriyet cad. ATM ye para yatırmak veya çekmeye ne zaman gitsem arızalı 3 kez Müşteri hizmetlerine durumu bildirmeme rağmen bir türlü arızayı gidermiyorlar o ATM arızalı olduğu için Capitol de bulunan başka bir ATM'den para çekmek istedim oda arızalı çıktı onunda müşteri hizmetlerine bildirmeme fakat ING BANK ısrarla ATM lerdeki arızayı gidermemekte. Benim dışımda ATM nin yanında bulunan ING BANK kendi fatura ödeme noktasındaki kişilerde bizde defalarca söylüyoruz diyorlar ama malesef diyorlar garip bir durum...

Barış 75 Okunma

Cevaplar

 • Barış 02 Nisan 2013

  Bugün tekrar ATM ye gittim birde ne göreyim ATM yerinde yok müşteri hizmetlerini aradım durum hakkında bilgi almak istedim bana sorunun giderildiği söylendi. Arızalı ATM nin arızasını gidermek yerine çözümü ATM yi söküp götürmekte bulmuş tekrikler INGBANK...

 • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

  Sn Barış G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 27/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Barış 27 Mart 2013

  INGBANK tarafından her hangi bir bilgi verilmemiştir...

 • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

  Sn Barış G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 25/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

  Sn Barış G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön