12 Mart 2016

ING Bank ATM 30 Lira Paramı Yuttu.

Saat 16:40'da Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu önündeki ATM'den 20 ve 10 liralık iki banknot parayı İninal Kart'ıma yüklemek istiyordum. İkisini de ATM'ye verdikten sonra 10 liralık banknotumu geri verdi. Tekrar para ekle diyerek 10 liralık banknotu ATM'ye tekrar verdim. Normalden uzun bir süre bekletti ve "işleminiz gerçekleştirilemedi, lütfen bankayı arayınız" yazısı çıktı ve benim 30 liralık paramı yuttu. Paramı geri almak istiyorum.

Hüseyin 193 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön