23 Temmuz 2016

ING Bank Askıda Kalan Para ve Konu İle İlgilenmeme.

03.06.2016 Saat 13:00 saatinde H. D. adına olan Ankara / Yıldız şube Kuveyt Türk hesabımdan, D. G. adına ING Bank Ankara / Dikmen hesabına 60 TL ödeme yaptım. Karşı hesabın kapatılmış olmasından işlem gerçekleşmemiştir. İlk önce kendi bankamı aradım. Benden dilekçe ile şubeye mail atmamı, o mail ide kendileri ING Bank'a fakslayacaklarını söylediler. Ben bankamın benden istediklerini yerine getirdim. Aradan haftalar geçti tekrar aradım. Faks çektiklerini söyleyip biraz daha beklememi ve sonra ING müşteri hizmetlerini aramamı söylediler.

ING Bank'ın internette yazan Dikmen süne numarasını buldum aradım. Çıkan kişi bir baydı ve numaramı alıp beni arayacağını söyledi. Aradan bir hafta kadar zaman sonra tekrar Dikmen şubenin telefonunu aradığımda telefona bakan bile olmadı günlerce. Bankamın faks çektiği halde, ING müşteri hizmetleriyle görüştüğüm halde halen tarafıma dönüş olmadı.

Hilmi 234 Okunma

Cevaplar

  • Hilmi 26 Temmuz 2016

    Oncelikle kısa surede konu ile ilgilendiginiz için teşekkür ediyorum. Beni arayan temsilci belirtilen tarihte islemin gerceklestigini söyledi. Dogrudur. Ayni kisinin başka ING Bank hesabina kullanmakta olduğu hesaba tekrar ayni miktarda ödeme yaptım. kapalı hesapdaki işlemi tekrar kontrol etme izi rica ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Hilmi C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/07/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Hilmi C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no'lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön