26 Mart 2013

ING Bank ASK Kampanyası Bonusum Yüklenmedi!

Kampanya şartları :
1–28 Şubat 2013 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde Bonus Üye İşyeri olan giyim, market, elektronik ve restoran sektörlerinde yapılacak beşinci 50 TL ve üzeri harcamaya 50 TL bonus hediye edilecektir. Kazanılan bonus, 05–25 Mart 2013 tarihleri arasında kullanılabilir.
şartları yerine getirdim.

Müşteri hizmetleriyle mart başında görüştüm ayın 5 inde yüklenecek denildi, 7 mart ta görüştüm birkaç güne yüklenmezse arayın denildi, 12 mart ta görüşmem sonucu talebimin alındığı söylendi, son kez 17 mart ta aradım önceden talep alınmadığını söylediler ve 44684 talep numarası ile işleme alındı. An itibariyle sonuç yok. Konunun ivedilikle incelenmesi temennisiyle.

Süleyman 63 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 27 Mart 2013

    ilgi alakanıza teşekkür ederim, dün puanlarım yüklendi ve bugün harcadım.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Süleyman Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Süleyman Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön