21 Nisan 2016

ING Bank Asılsız Kimlik İle Adıma Kredi Vermiş!

1.1.2016 Tarihinde Teknosa Ömür ekstra Şubesinden, sahte kimlik, telefon ve adres bilgisiyle benim adıma 3000 TL kredi vermiş. Dünden beri kredinin ödenmediğine dair aranmaktayım. Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundum ve bu bilgiyi banka ile paylaştım.

ING Bank gibi kurumsal bir firmanın bu kadar kolay ve gerekli araştırmayı yapmadan kredi vermesi akıl almaz bir durum. Umarım bu konu derhal çözülür.

Aral 1.656 Okunma

Cevaplar

 • Aral'ın Teşekkür Mesajı26 Nisan 2016

  Çözüm için teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Aral K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Aral25 Nisan 2016

  Konu ile ilgili henüz bir geri dönüş alamadım.

 • ING Bank Temsilcisi21 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Aral K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön