06 Nisan 2015

ING Bank Asılsız Alınan Hesap İşletim Bedeli!

ING Bank'a ait Turuncu hesabımdan 50 TL hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan kesinti yapıldığını söylediler, halbuki benim hesaplarımdan ING Bank kesinti yapılmayacağını beyan ettiler.
Acil olarak hesabımdan kesinti yapılan tutarın tekrar geri ödenmesini talep ediyorum.

Burak 226 Okunma

Cevaplar

 • Burak'ın Teşekkür Mesajı23 Nisan 2015

  İng bankasının müşterilerine yaklaşımı için teşekkür ederim. 1 günde sorunumu çözdükleri için.

 • Burak 17 Nisan 2015

  İlgilerinize çok teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi06 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Burak G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/04/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Burak G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön