20 Ocak 2014

ING Bank Antalya Çallı Şubesi İnanılmaz Yavaş Çalışıyor

Antalya Çallı şubesindeyim şu anda. İçeride 150 kişi var gişede sadece 2 eleman var. Bu elemanlar bir kişinin işini 15-20 dk da anca yapıyor. İnsan yahu bu kadar büyük şubede bu kadar eleman, artı madem paradan bu kadar kaçıyorsunuz? İki tane kalifiye eleman koyun kardeşim. Verdiğiniz hizmet kusurlu, ayıplı çok kötü. Saygılarımla gereğini rica ediyorum.

Salim 93 Okunma

Cevaplar

  • Salim 03 Şubat 2014

    Telefonla ana merkezden dönüş yapıldı,konuya hakimler gerçekten çözüm üretmeye çalıştılar tebrik ediyroum.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn Salim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Salim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön