14 Mayıs 2013

ING Bank Altunizade Şubesi Telefon Numaramı 15 Gündür Değiştirmedi!

Telefon numaramı değiştirdim daha sonra ING Bank Altunizade şubesine giderek bunu dilekçe ile bildirdim 15 dakika sonra değişir dediler 15 gün geçti fakat değiştirmediler internet bankacılığı kullanamıyorum internet sitelerinde yazan Telefon(216) 474 11 87 Nolu telefona hiç kimse bakmıyor defalarca aradım.

Çağrı merkezini aradım biz birşey yapamayız dediler. Çalışıyorum ve şuan bankaya gidemiyorum.

Hasan 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn Hasan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde Altunizade Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Hasan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön