13 Eylül 2013

ING Bank Alınmayacak Demesine Rağmen Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Ben bir senedir ING Bank maaş müşterisiyim. Kredi kartını kullanmaktaki amacım, bankanın yıllık aidat ücretini almayacak olması idi. Kredi kartını teslim aldığımda bana bu teminat veren açıklayıcı bilgiler yazıyordu.

Mailime gelen ekstreye baktım. 59 TL kart ücreti yansıtılmış. Tamam bu ücreti alabilirsiniz ama burada söz konusu olan bankanın bana doğru söylememesi. Kart ücreti alınmayacak temininde bulunulması.

Müşteri hizmetlerini aradığımda kartı kullanmaya devam edersem bu ücretin geri alınacağını söylediler. İsteğim benden şartsız olarak bu paranın silinmesi ve özür dilenmesi. Eğer bu parayı bu ay ödemek zorunda kalırsam bütün borcumu silip kartı kartı kapatacağım.

Sinan 137 Okunma

Cevaplar

 • Sinan'ın Teşekkür Mesajı03 Ekim 2013

  Kısa sürede dönüş yaptığınız için teşekkürler.

 • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

  Sn Sinan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Sinan 15 Eylül 2013

  Hala cevap vermediniz.

 • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sn Sinan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön