15 Nisan 2013

ING Bank Alınan Extre Ücretinin İadesi!

Bugün itibariyle hesaplarımı kontrol ettiğimde 4.19 kuruş bakiyemde eksik gördüm nedenini sorduğumda müşteri hizmetlerine extre ücreti olduğu söylendi bu yasa dışı haksız yere bilgim dışında alınan tutarın tarafıma iadesini aksi durumda yasal yollara başvuracağımı ve tüm hesaplarımı kapatacağımı bildiririm bilginize.

Erol 53 Okunma

Cevaplar

  • Erol 17 Nisan 2013

    KONUYLA İLGİLİ OLUMSUZ CEVAP VERDİĞİNİZİ BİLDİRMİŞSİNİZ TARAFINIZA DAVA AÇTIĞIMI BİLDİRİRİM İYİ ÇALIŞMLAR...

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Erol Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Erol Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön