24 Şubat 2014

ING Bank Aktif Etmediğim Kredi Kartı Bilgilerim Başkasının Eline Geçmiş!

ING Bank'tan yıllar önce gönderilmiş ama hiç aktive etmediğim kredi kartıma ait bilgiler kullanılarak Türkiye Genel Sağlık Merkezi denen firmadan aranıp "Artı Plus firmasından iki yıl önce ferdi kaza sigortası yaptırmışsınız. İlk yıl devlet destekli olduğundan ikinci yıl 350 TL prim ödemesi yapmanız gerekirken yapmadığınız için 49 TL gecikme cezası ile birlikte ödeme yapmanız gerekiyor" diye söylenip ING Bank'tan zamanında gönderilen ama hiç aktive etmediğim kredi kartımın son 4 hanesi, TC Kimlik numaram ve Adresim söylenilerek mağdur edilmeye çalışıldım.

Bu bilgileri hiçbir şekilde hiçbir yere vermediğim halde nasıl olur da bu sahte firmaların eline geçer hiç bir şekilde anlamış değilim.

Şeref 142 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2014

    Sn Şeref B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sn Şeref B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 25/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2014

    Sn Şeref B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön