27 Şubat 2016

ING Bank 82,5 TL Yıllık Üyelik Bedeli Kesmiş!

Şubat 2016 kredi kartı hesap ekstresinde 82,5 TL yıllık üyelik bedeli altında ücret yansıtılmış. Ben üyelik bedelleri nedeniyle bu kartı aslında hiç kullanmak istememiştim ve iptalini istemiştim. Onlarda eğer günlük pakete geçiş yapar ve 2 adet fatura talimatı verirseniz hesap ve kredi kartı üyelik bedeli alınmaz demişlerdi. Bu nedenle yıllardır bu kartı kullanıyordum.

Şimdi birden bire bu bedeli yansıtıyorlar. Eğer yeni bir fatura talimatı verirsem Bonus olarak geri yükleyecekmiş. Bu şekilde mecbur edilmek hiç doğru bir yaklaşım değil. Eğer bu kart ücreti iptal edilmezse en kısa sürede kredi kartını iptal ettireceğim.

Hakan 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Hakan L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 29/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı29 Şubat 2016

    ING Bank çok kısa bir sürede şikayetimi değerlendirip sorunu giderdi, çok teşekkür ederim. Ayrıca bu konuda tarafıma geri dönüş yapan müşteri temsilcisine de ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Daha önce de başka bir bankada aynı olayı yaşamıştım ve olumsuz sonuçlanmıştı. Fakat ING Bank'ın müşteri memnuniyetini dikkate alan bu yaklaşımını oldukça başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Hakan L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön