01 Mayıs 2013

ING Bank 6 Yıl Önceki Borç!

2007 yılında şirketim tarafından adıma açılan maaş hesabımdan Dolayı bugün benim önüme o hesapla ilgili işletim ücreti olduğunu Söyleyip ve bunu da kredi borcumu öderken söyleyip beni ödemem İçin mecbur tuttular bir nevi benim anlamadığım madem benim Borcum var bu bankaya neden bir msj bir mail atılmıyor.

6 yıldan Bahsediyoruz burda bundan sonra kesinlikle İng bankla çalışmayı Düşünmüyorum kredi ödemem bitince bütün ilişkimi kesiceğim Kredi kartım hatta emekliliğinde ıngdeyde hatta turuncu hesabımda Vardı ama böyle bir olay hiç bir bankada görmedim!!!!!

Sadiye 98 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Sadiye Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sn Sadiye Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön