01 Mart 2014

ING Bank 59 TL Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Kesmiş!

ING Bank'a ait kredi kartımda "Aralık" ekstremde "yıllık üyelik bedeli" adı altında 59.00 tl kesinti yapılmıştır. Banka ile yaptığım görüşmede kartı uzun süredir kullanmadığımı ve bu tutarı ödemek istemediğimi belirttim. Fakat banka tutarı ödemem gerektiğini söyledi. Daha sonra bu tutarı gecikmeli olarak faiziyle birlikte ödedim.

Ali 147 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı05 Mart 2014

    sorunumu çözdükleri için kendilerine teşekkür ediyorum

  • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2014

    Sn Ali E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

  • ING Bank Temsilcisi01 Mart 2014

    Sn Ali E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön