18 Aralık 2015

ING Bank 50 TL Para İstiyorlar Bu Nasıl Hizmetse!

ING Bank'tan farklı aralıklarla kredi çekmiştim, kredinin dosya masrafını almak için binbir türlü mazeret ürettiler. Şubeye gittim şube telefon bankacılığına yönlendirdi, telefonda uzun süre bekledikten sonra evrakları istedim ancak 50 TL yatırılınca verileceğini, şikayet halinde bu paranın da talep edileceği söylendi. Kredi çekerken, kredi kartı ve banka hesaplarını kullanırken her şey güllük gülistanlık ancak bankadan paramızı geri almak isteyince 50 TL isteniyor.

Bu nasıl hizmet, bu nasıl bankacılık? Bu mu sizin vatandaşları reklamlarda bankanıza davet edip sonra bir evrakı vermek için zorluklar çıkartmanız. Kredi masraflarını geri almak için tarafıma evrakların verilmesini istiyorum.

Umut 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Umut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 21/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Umut'un Teşekkür Mesajı21 Aralık 2015

    Anında dönüş sağlayan ING Bank'a teşekkür ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi18 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Umut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön