04 Haziran 2013

ING Bank 50 TL Hesap İşletim Ücreti!

ING Bank hesap işletim ücreti adı altında eksi hesabımdan 50 tl para çekmiştir,banka şubesine başvurmama rağmen hesabımdan çekilen para geri yatırılmadığı gibi hiç bir dönüşte yapılmamıştır,benim tekrardan banka şubesine gitmemle paranın yatırılamayacağı söylenerek telefon bankacılığını aramam söylendi bende tel bankacılığını aradım onlarda internet sitesine girmemi ve şikayet kısmına yazmamı söylediler, fakat internet sitesinde böyle bir yer bulamadım . Hesabımdan kesilen paranın neden ve niçin kesildiğini ve paranın yeniden Ing Banktan geri yatırılmasını istiyor ve neden kimsenin geri dönüş yapmadığını öğrenmek istiyorum.

Soner 36 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2013

    Sn Soner D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sn Soner D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön