12 Haziran 2015

ING Bank 410 TL'ye El Koydu!

Bu kartın para mara denilen bir uygulaması var. ING Bank'a ait olan bu uygulama yüzünden 1 haftadır mağdur durumdayım. İninal ve ING Bank'ı defalarca aramama rağmen sorunum bir türlü çözülmedi. 515***20 no.lu ininal kartıma 6 Haziran 2015'de kredi kartıyla yapmış olduğum 150 TL yükleme, kredi kartımdan ücret kesildiği halde hatta Akbank vermiş olduğu onay kodunu taraflarına iletmiş olduğum halde bir türlü ne ininal kartıma bu yüklemeyi kartıma parayı iade ettiler. İninal ve ING Bank'ı her gün arıyorum. İkisi de topu birbirine atmakta. Ayrıca 260 TL'de bekleyen provizyon adıyla limitimden çekildi.

Şaban 292 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi25 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Şaban G.bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Şaban 19 Haziran 2015

  Hyr

 • Şaban 15 Haziran 2015

  10 gündür bi incelemeyi bitiremediniz mi? En kısa süreden anladığınız nedir? Ne bir dönüş sağladınız ne sıkıntımı düzelttiniz. Hergün sizi arayıp 45 dakika bekliyorum.

 • Şaban 14 Haziran 2015

  Kaç gün geçmesine rağmen sorunum düzelmedi. Bizimle iletişime geçebilirsiniz kısmı hikaye. Sizinle iletişime geçtim zaten ve yardımcı olmadığınız için konuyu buraya aktardım. Ne bir dönüş sağlandı ne en ufak bir bilgi verildi. Sorun olduğu gibi duruyor. 1 haftadır hiçbir aşama kaydetmedim!

 • ING Bank Temsilcisi12 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Şaban G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön