İng Bank 4. Vaka Kredi Kartımdan İkişer Kez Kesilen Ödemeler.

Muıstafa Vahdet E. |

Geçmişte 3 kere Şikayetvar sayesinde çözdüğüm sorunu tekrar yaşıyorum. Yaptığım harcamalar hem dönem içi harcamalarda hem de bekleyen harcamalarda gözüküyor. Ve doğal olarak ödemeler kredi kartı bakiyemden ikişer kez kesilmişler. 1. müşteri temsilcisi hem bekleyen harcamalarda hem de dönem içi harcamalarda harcamaları gördü ve sorunu bildirecek başka birine aktardı. Ancak 2. müşteri temsilcisi ya kredi kartı incelemeyi bilmiyor ya da anlama konusunda sıkıntılı. Daha önce aynı şey 3 kez daha oldu ve Şikayetvar sayesinde çözdüm dememe rağmen kendimi dinletemedim. Hayır ben sürekli internetten iş yaptığım için kredi ve banka kartlarımı kontrol ediyorum. Ya etmeyenler ne yaşıyor? Uzun zamandır olmuyor diye vazgeçmiştim. Ancak artık BDDK'ya bildirmek şart oldu.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  09:59

  Müşterimiz Sn Mustafa Vahdet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.