28 Haziran 2016

ING Bank 3 Yıldır Kartımı İptal Etmeyip Para Talep Ediyorlar!

3 yıl önce İzmir Karabağlar ING Bank şubesine giderek tüm borcumu ödedim ve kredi kartımı iptal etmelerini istedim. Bana orada görevli memur tüm borcun kapandığını ve kredi kartının iptal edildiğini söyledi. Bugün bana e-mail geliyor ve 68 TL borcunuz var diye. Bankaya gittim banka da ki görevli bana diyor ki sizin kredi kartı aidatınız varmış onu ödememişsiniz.

Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Memuru bulun dedim emekli oldu dediler. Benim problemim mi? Ben size 3 yıl önce gelip bütün borcumu kapatmışım ve kartımı kapatın dedim. Tamam dediniz şimdi, 3 yıl sonra kredi kartı kapatılmamış ve aidat yansıtılmış. Bu yaptığınız kanuna aykırıdır. 68 TL borcu silerek kartımın iptal edilmesini istiyorum. Aksi takdir BDDK ve Tüketici Hakem Heyetine sizi şikayet edeceğiz.

İlhan 1.102 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn İlhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • İlhan 13 Temmuz 2016

    Kimsenin aradığı falan yok.

  • ING Bank Temsilcisi28 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn İlhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön