02 Kasım 2016

ING Bank 3 Lira Havaleye Dünyanın Parasını İstedi.

ING Bank'tan 3 lira havale yapayım dedim, dünyanın masrafını çıkarttılar. Bir de müşterisiyim (maalesef nereden de müşterileri oldum anlamadım) dünyanın masrafını çıkarttılar. Vazgeçtim bu kadar da olmaz. Müşteri olmasam acaba ne kadar isteyeceklerdi merak ettim. Ben ne böyle bir banka, ne böyle bir şube, ne böyle bir personel, ne böyle bir çağrı merkezi, ben böyle bir banka ve bankacılık görmedim.

Bülent 1.038 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön