03 Eylül 2013

ING Bank 3 Aydır Kartımı Teslim Edemedi!

Yaklaşık 3 ay önce bonus kart başvurusu yaptım fakat hala kartım elime ulaşmadı. Kuryeden arkadaşlar eve geliyorlar adresi bulamıyorlar kart gidiyor iş adresimi veriyorum oraya teslimat yok diyorlar. Büro adresi telefon vs. ulaşım bilgilerinizi verin ben geleyim alayım diyorum o da yok.

Nitekim kart ortalıkta yok belki 15 defa ING Bank ve kurye ile görüşmemden de sonuç alamadım. Artık kartımın kullanımından endişe duyar oldum ve ben bu kartı acil ödemelerim için kullanacağım ve kartımın bir an evvel adresime gönderilmesini istiyorum.

Hüseyin 58 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Hüseyin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn Hüseyin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön