02 Ekim 2014

ING Bank 20 Gündür Teslim Edilmeyen Kredi Kartı!

20 gün önce bankanızın senelerdir bozuk olan ATM'si kredi kartımı yuttu. ATM servis personelin kaba hareketlerinden sonra, bankanın prosedürü ile yenilemeye gidilen kartım 20 gündür Beylikdüzü ING Bank şubesine teslim edilemedi. 3 kere telefonla talimat verdim 1 kere şubeden kart için çalışanlar güya bildirimde bulundu. Bu sabah kartım geldi mi diye aradığımda bildirilmiş bir şey yok diyorlar.

Bayram arefesi böyle bir şey yapılır mı? 4 kere bildirim yaptığım halde. Ayrıca benim bankanızda 10 yakın otomatik ödeme talimatım ve mevduatım bulunuyor aktif olarak bankanızı kullanıyorum. Sorunumuzu çözmenizden çok yaşadıklarımın bilinmesini istiyorum. En yakın zamanda sizle ilişiğimi sonladıracağım.

Tayfun 1.798 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Tayfun F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/10/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Tayfun 07 Ekim 2014

    7 ekim oldu daha ne arayan ne soran var.Bankadan uzak durmanızı tavsiye ederim sorumsuzluk.

  • ING Bank Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Tayfun F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön