14 Aralık 2015

ING Bank 2 Haftadan Beri Tapuya Yazı Yazmadı.

ING Bank Bostanlı şubesinden 2005' te aldığım ve 2011' de tamamını yatırarak kapattığımız kredi için tapudan ipotek kaldırılması için ING Banka müracaat ettik. Banka iki hafta geçmesine rağmen hala ilgili yazı işini halletmedi. Birgün gecikmeye dünyanın faizini alanlar, borcu yok yazısını vermekten imtina ediyor ya da süründürüyor. Ben kredi kullandığım yeri daire karşılığı müteahhide verdim, ipotek var gerekçesi ile işe başlayamıyor. 2 haftadan beri bir yazıyı halledemedik eşim 3 kez bankaya gidip geldi... Ben şimdiden 2 daire 2 hafta için geç biteceği ve kira geliri kaybım olacağından ing bankı tüketici hakem heyetine vereceğim. Yazının ne zaman verileceği de meçhul.

Serhat 78 Okunma

Cevaplar

 • Serhat21 Aralık 2015

  Sevgili ing sizden bilgi falan isteyen yok... Sadece eşimin dilekçesini neden sonuçlandırmıyorsunuz diye soruyorum... Üstelik o krediye müteselsilen kefilim, bu durumda üçüncü kişi değilim. Bir daha sizden kredi falan almam... .

 • ING Bank Temsilcisi14 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn Serhat I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Serhat14 Aralık 2015

  Bankanın 08502220600 No.lu telefonundan zaten görüşmem mevcut olup, ilgili banka krediye müteselsilen kefil olmama rağmen; kredi eşimin adına diye bilgi vermekten imtina etmektedir... Ben oraya da ilettim bankadan parasal, maddi, manevi hiçbir talebim yok. Sadece tapu dairesine borcum olmadığını bildirecekler. Bu kadar zor ve uzun bir süreç olmamalı. Ödemelerimi yapmışım borcum kalmamış durumdadır. Bunu tapu dairesine bildirmek bu kadar mı zor anlayamıyorum. Sevgili ING Bank 1 yetkilileri bankanızdan serhat ışık ve eşim adına 3 kere kredi kullandım. Ancak artık bankanızı tercih etmeyeceğim. 2 haftamı yediniz bakalım bu borcu yoktur işlemini yapmak ne kadar sürecek.

 • ING Bank Temsilcisi14 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn Serhat I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön