24 Nisan 2013

ING Bank 14 Gündür Müşteri Hizmetleri Cevap Vermedi!

10.04.2013 internet üzerinden şikayet kaydı oluşturdum hala geri dönüş yapılmadı.
Kredi alırken hiçbir ücret ödemeyeceğim söylendi fakat yıllık hesap işletim ücreti aldılar. Ödeme için şubeye gittiğimde hesap işletim ücretini vermeden kredi borcumu ödeme yapamayacağım söylendi.

1- Hesap işletim ücreti alacaktınız neden alırken söylemediniz!
2- Hesap işletim ücreti yatırmadan neden kredi borcumu ödeyemiyorum
3- Hesabı kullanmıyorum ki işletim ücreti ödeyeyim , hesabı zaten banka açtı ve ben sadece borcumu ödüyorum.

Günlerdir hem şubeyi arıyorum hemde çağrı merkezini arıyorum fakat cevap yok nasıl bir banka anlayamadım.

Kemalettin 106 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Kemalettin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Kemalettin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön