03 Haziran 2014

ING Bank 131 Dakikada 1 Gişe İşlemi!

ING Bank'ta artık sıra beklemek zulüm oldu. Her defasında saatlerce sıra beklemekten ve 2. sınıf insan muamelesi görmekten bıktım. Salonda bekleyen 50'den fazla insan varken halen daha 2 gişe görevlisi bulunduran ING Bank İnsanların söylenmelerinin ardından zorla 3. gişesini açtı.

1 kişinin 18 dk boyunca işlem yaptırdığı gişede üstelik bazen gişe görevlisi (ING Bank Samsun Şubesi - C**** Hanım) arada sıra numarası bulundurmayan kişiyi alarak da beklemekte olan kalabalığa son derece saygısızca bir tutum içine girerek sanki asıl görevinin müşterinin sabrını test etmek olduğunu gösterir gibiydi.

İlişkide olduğum tüm firmalara evraklarımızın asla bu bankaya verilmemesi konusunda not vereceğim...

Ergin 417 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Ergin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 09/06/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Ergin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön