25 Şubat 2014

ING Bank 13 Kasımdan Beri Kredi Kartım Yenilenmedi!

13 Kasımda şirket kredi kartımı bulamadığım için çağrı merkezini arayıp kartımın kapatılmasını ve yeni kredi kartı çıkarılmasını istedim. Kredi kartımı kapattılar ama yeni kredi kartı için başvuruyu şubeye ulaşmam gerektiğini belirttiler.

Bu tarihten itibaren çağrı merkezi ile şube arasında telefon trafiğine takıldım kaldım.(Banka şubesi bulunduğum ilçeden en kısa yoldan 1 saat sürüyor) Bana şube gelin deseler gideceğim yanlarına öyle bir şey de denilmiyor. Bu arada ben kredi kartımı buldum tekrar kullanıma da açılmadı. 3 ay 10 gün sonra imzanız lazım gelin dediler süper değil mi?940 TL lik bonus puanımı kullanayım kartı tamamen iptal etsinler.

Fatma 143 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sn Fatma G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sn Fatma G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön