10 Şubat 2016

ING Bank 107 TL Kredi Kartı Aidatımı İade Edin!

ING Bank Ocak ödeme tutarı yıllık üyelik bedeli 107.00 TL adı altında para talep etmektedir. Müşteri hizmetlerini aramam rağmen geri çekilmediği kabul edilmediği belirtilmemişlerdir. Yetkililere sesleniyor ve uyarıyorum paramı iade edin!

Arda 57 Okunma

Cevaplar

  • Arda'nın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2016

    Teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Arda C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Arda C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön