13 Mart 2014

ING Bank 1 Günlük Gecikmeden Dolayı Kredi Kartı Gecikme Faizi Alıyor

Şubat ayı ekstremde 998 liralık kredi kartı borcumu 20.02.2014 tarihine kadar yatırmalıydım ama 21'inde yatırdım. Yani 1 gün geciktim. Bundan dolayı mart ayı ekstremde 0,27 TL gecikme faizi, 9,46 TL kredi faizi kesilmiş. Yani yaklaşık 10 TL bu nasıl bir faiz? Gecikme faizi %2,52, kredi faizi %2,02. Allah aşkına biri bana bu durumu açıklasın. Benim matematiğim bu hesabı kaldırmıyor.

Hakan 211 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 08 Mart 2015

  Düpedüz yalan söylüyorlar. Kimse beni arayıp birseylerle ilgili bilgilendirmedi. Zaten bende ING ile olan bütün bağlantımı kopardım. Hem kredi kartımı hem hesap kartımı kapattım. vakıfbank'a gitim beni kapıda karşıladılar resmen. Bundan böyle fatura yatırmak gibi küçük bir işlem için bile kapısından girmem.

 • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2014

  Sn Hakan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Hakan 16 Mart 2014

  Hala benle ilgilenen yok en yakin zamanda kart kapatma islemini tamamliycam

 • ING Bank Temsilcisi14 Mart 2014

  Sn Hakan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 14/03/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Mart 2014

  Sn Hakan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön