13 Şubat 2014

ING Bank 1 Aydır Dönüş Yapmıyor.

Bir ING Bank klasiği daha. Kendilerine 22 Ocak'ta açtırdığım 288197 no'lu çağrıya hala dönüş gerçekleştirmediler. Sadece bilgi istiyoruz ama alamıyoruz.

ING Bank ve ürünleri gerçekten çok iyi, lakin o kadar kötü bir Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi ile çalışıyorlar ki insanı ING Bank'tan soğutuyorlar. Burada Çağrı Merkezi ve çalışanların önemini görüyorsunuz. Bu kadar ilgisiz ve takipsiz bir birim olabilir mi gerçekten? Talep ettiğim bilgiyi alabilir miyim?

Serhat 69 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sn Serhat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Serhat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön