17 Aralık 2013

ING Bank 0.79 Kredi Mesajı İle Yanıltıyor!

ING Bank'ın reklamında 0.79 kredi vaadine inanmamak lazım. Ben mesaj attım. Olumlu yanıt geldi. İş yerinden izin aldım. Bankaya gittim. Sıra vs. sonunda 0.79 olarak onaylandığını bildiğim kredinin bana 1.24 olduğunu söylediler. Üstelik herhangi bir sorunum da olmadı şimdiye kadar.

Ömer 167 Okunma

Cevaplar

  • Ömer06 Mayıs 2014

    Tamamen reklam içerikli faiz oranları. Şubeye gidin de görün gerçek faiz oranlarını...

  • ING Bank Temsilcisi20 Aralık 2013

    Sn Ömer A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sn Ömer A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön