Infinix ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Infinix Parmak İzi Okuyucu Hatası

7.599
Yasin
Yasin 17 Mart 08:21

Telefona bir güncelleme geldi. Parmak izi sensör komple devre dışı kaldı. Ayarlara giriyorum. Parmak iziyle alakalı hiçbir şey yazmıyor. Uygulama indiriyorum. Sensör yok yazıyor. İnfinix not 10 Pro kullanmaktayım. Lütfen parmak izi arızasına bir çözüm yolu bulun.

  • profile
1 Destekçi
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
54
4 gün önce

Infinix İnfinix Zero 8 Parmak İzi Okuyucu Kayboldu

İnfinix Zero 8 parmak izi okuyucu kayboldu. Yazılım attık ama eski haline geri gelmedi. Halledilmesini istiyorum. Çoğu Infinix Zero 8 kullanıcısında bu sorun yoktur. Bir çaresi bulunmasını istiyoruz.

profile
457
5 gün önce

Infinix İnfinix Hot 10t 128 GB Cep Telefonu Ses Problemi

26.05.2023 tarihinde satın almış olduğun infinix Hot 10t 128 GB Mavi Akıllı Cep Telefonu video çekiminde ses kaydı almıyor ses kaydıda yapmıyor telefonla konuşurken karşı tarafa ses net gitmiyor (cızırtılı gidiyor). Sorunla ilgili firmanın müşteri hizmetlerini 29.05.2023 tarihinde aradım arıza koyd...

profile
340
6 gün önce

Infinix İnfinix Hot 11 Play İnternet Şebeke Ve Mobil Veri Adaptasyonu Olmuyor

İnfinix hot 11 Play şebeke ve internet adaptasyon problemi yaşıyorum, küçük bir internet sayfasını açarken bile internetin olmadığı yazıyor, şebeke bir düşüyor bir geliyor. İnternet erişimi mobil ağlar akıllara zarar. Hattımı eski Android'e takıyorum, gayet stabil çalışıyor ve evde aynı operatörü ku...

profile
304
1 hafta önce

Infinix Android Sürümü Eski

1 yıldır Infinix hot 11 Play kullanıyorum. Daha Android 12 gelmedi, ne zaman gelecek? Bir de arayüz biraz daha geliştirilmeli, çok sade kalıyor ve yeni duvar kağıtları eklenmeli. Arayüzde kasmalar da oluyor. Bunlar düzeltilirse çok iyi olur. Lütfen geri dönüş yapar mısınız?

profile
616
1 hafta önce

Infinix Hot İ20 Teknik Sorun Ve Donma

Ürün çok kötü gerçekten. Böyle mi satış yapıyorsunuz? Telefonum Infinix Hot i20'yi aldığım ilk günden beri donuyor. En düşük maliyetli bir telefon bile ilk aldığında donmazken bu telefon donuyor. Daha performanslı telefonlar bekleriz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .