Infinix ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İbrahim sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Infinix Parmak İzi Çalışmıyor

7.855
İbrahim
İbrahim 27 Haziran 2022 23:52

Merhaba infinix ekibi Parmak izinne dokunduğumda parmak izi donanımı kullanılamıyor diye bir sorunla karşılaşıyorum. Şikayetim yaklaşık 5 aydır var lütfen beni haberdar edin çünkü parmak izine ihtiyacım var iletişim numaram 0538*****38 :İstanbul Türkiye

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
273
5 gün önce

Infinix İnfinix Zero 8 Parmak İzi Okuyucu Kayboldu

İnfinix Zero 8 parmak izi okuyucu kayboldu. Yazılım attık ama eski haline geri gelmedi. Halledilmesini istiyorum. Çoğu Infinix Zero 8 kullanıcısında bu sorun yoktur. Bir çaresi bulunmasını istiyoruz.

profile
324
2 hafta önce

Infinix İnfinix Note 12 Parmak İzi Sorunu

Infinix Note 12, 7 8 aydır kullanıyorum son bir aydır parmak izi kalktı anlamadım. Geri getirilmesini istiyorum. Nedenini de bilmiyorum. Bari bir açıklama bir şey yapsaydınız bozdum sandım telefonu meğerse herkeste aynı şikayet varmış bir an önce düzelsin lütfen

profile
361
2 hafta önce

Infinix Parmak Okuyucu Donanımı Yok Diyor

Infinix Hot 10 on Play parmak izi sensörü kalktı bir de ayarlardan da görünmüyor birden oldu. Genelde böyle olmazdı tamamen sensör kalktı ve benim önemli dosyalarım telefonda var parmak izi olmadan belgelerimi güvenli bir şekilde telefonda tutamam bunun için gerekli bilgi istiyorum. Sebebi nedir?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Hakan
Hakan
 

Aynı sorun bende de var ama tek farklılık ayarlarda parmak izi gözüküyor, ama ayarların içine girip de güvenlik önlemi seçme yerinde parmak izi yok acilen düzeltilmesini talep ediyorum, telefonum güncelleme alan bir cihaz herhangi bir sorun yoktu şimdiye kadar acilen düzeltilmesini talep ediyorum" infinix Note 10 "

İbrahim
İbrahim
 

Boş ver ben iPhone XS geçtim infinix pişmanlık