Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Infinix İnfinix Hot11 Play

profile
20 Nisan
3.824

1 yıldır Infinix Hot 11 Play kullanıyorum. Telefonum çok yavaş, şarjı çabuk bitiyor ve hala güncelleme gelmedi. Sorunun telefonumda mı yoksa güncelleme gelmediği için mi olduğunu çözemedim. Yetkililerin bir an önce çözüm bulacağına inanıyorum. Telefonun üst modelini almayı düşünüyordum ama böyle giderse vazgeçeceğim gibi.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Infinix Şarj Aletim Bozuldu

profile
4 gün önce
71

İnfinix Note 30 cihazına sahibim. 45 wattlik şarj aletim (kutudan çıkan orijinal alet) hiçbir hasar veya olağanüstü bir durum olmamasına rağmen bozuldu. Arada bir şarj eder gibi oluyor ama birkaç saniye bile geçmeden gücü kesiyor. Cihazın garanti süresi devam ediyor.

Infinix Org Ayarına Git

profile
6 gün önce
1.000

Sürekli OTG bağlan yazıyor ya bu ne düzelmesini istiyorum! Telefon kullanılmaz hale geliyor İnfinix Zero 8i cihazım ayarlara gidip açıyorum ama telefon donuyor kapanıp açılmıyor şarja takıyorum ancak öyle açılıyor geri aynısı oluyor düzelmesini istiyorum. Aynısını bende yaşıyorum

Infinix Zero 8i OTG Bağlı Aç Gelmesi Sürekli

profile
1 hafta önce
656

Sürekli OTG bağlan yazıyor ya bu ne düzelmesini istiyorum! Telefon kullanılmaz hale geliyor Infinix Zero 8i cihazım ayarlara gidip açıyorum ama telefon donuyor kapanıp açılmıyor şarja takıyorum ancak öyle açılıyor geri aynısı oluyor düzelmesini istiyorum.

1 Destek

Infinix Bluetooth Kulaklık Çalışmıyor

profile
1 hafta önce
490

Eşim A101'den aldın aldın kampanyasından İnfinix kulaklık almış, iki al olmadan sol kulaklık çalışmamaya başladı. Başlarda önemsemedim, şarj yoktur dedim. Sürekli sağı kullandım, fakat sol kulaklık çalışmıyor. Müşteri temsilcisine ulaşmak ise imkansız, dönüş sağlanacaktır diyorlar fakat aramıyorlar.

Infinix Telefon Bozuk Başka Konu Ne Olabilir

profile
4 hafta önce
1.072

Sesi azaldı daha 5 veya 6 ay oldu. Ekran donuyor basmıyor kendi kendine bir yerlere giriyor. Çıkıyor şarj yeri bozuldu çekim gücü azaldı daha taksiti bitmedi bu sorunu nasıl çözeceğiz bu kadar olmamalı o kadar hevesle aldım şimdi ne olacak bir yardımcı olun son 250 kelime ne alaka onu da anlamış değ...

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz