Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Infinix İnfinix Hot 12 Pil Problemi

profile
17 Mayıs
735

İnfinix hot 12 telefon şu an 2 ay oldu. İlk ay mesela %70'den 69 inmesi için bayağı öge açmam kapatmam uğraşmam gerekirken, telefon ekran kapalı kenara koyuyorum. 70 iken bir bakıyorum 63 olmuş. Şarj etme süresi hafif uzadı. 2 gün yeten pil 2 günde bitiyor. Yüze 15 ile sabah evden çıkıp eve ® gelebilirim. Ama şu an asla imkanı yok. Birisi yardım edecek mi?

Benzer Şikayetler

İnfinix Ekran Işığı Sorunu

profile
3 hafta önce
799

Infinix hot 20 ekran ışığı sürekli yanıyor şarj dayanmıyor artık. Ekranı kitliyorum 1 saniye sonra tekrar yanıyor kapanıyor tekrar yanıyor sürekli devam ediyor bu sorun. Telefon sıfır bir sorun yok ama bu sorun yeni başladı. 2 gün giden şarj dayanmıyor artık.

4 Yorum

Infinix İnfinix Note 30 Instagram Tam Ekran Olmuyor

profile
4 gün önce
33

Infinix Note 30 Instagram reels videolarda ve hikayelerde tam ekran olmuyor. Nedenini öğrenebilir miyim? Acaba teşekkür ederim, ne denediysem olmadı. Silip tekrar yükledim, yine olmadı. Güncellemeleri ise son sürüm, neden olmadığını bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Infinix Ekran Işığının Kapatılması

profile
2 hafta önce
545

Infinity hot 20 cihazımda ekran tuşunu kapattığım zaman sürekli en küçük kıpırdamada ekran ışığı yanıyor ve bu da şarjı çok çabuk bitiriyor bunun sebebi nedir. Herhangi bir özelliğini açık bırakmışım ama onun ne olduğunu bilemediğim için oradan da bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

1

İnfinix Arena Yenileme Merkezinin Eksikliği

profile
3 hafta önce
905

07.07.2023'de almış olduğum infinix Note 30 telefon la wi-fi ye bağlandığımda yaşadığım problemle ilgili 03.08.2023 ve 16.08.2023'de cihazı Arena Yenileme merkezine ölçümlerle ilgili ekran görüntülerini de ekleyerek gönderdim. İkisinde de arızaya rastlanılmamıştır diye hiçbir işlem yapılmadan cihaz ...

İnfinix Arena Yenileme Merkezinin Eksikliği
İnfinix Arena Yenileme Merkezinin Eksikliği
İnfinix Arena Yenileme Merkezinin Eksikliği
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz