01 Mayıs 2014

İndirimplus.com Yanlış Ürün Gönderdi.

234918 numaralı ürünü satın almama rağmen 167028 gönderilmiş. Yani yanlış Antifar gözlüğü gönderilmiş. Diğer yandan Mr-Cook katlanabilir mangal değilde Özmansa markalı katlanabilir olmayan bir mangal gönderilmiş. Modeli ve rengi farklı olsa da sorun yapmazdım lakin bildiğiniz markası bile değişik ve katlanabilir değil.

KNYL cüzdanda yazdığı gibi suni deri bile değil. Resimdeki ile alakası yok. Model farkı demiyorum bakın suni deri değil. Hamak ve Bezlerde sorun yok. Mangal ve gözlüğün değişimi için nasıl bir yol izleyeceğim hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

Erkan 662 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 02 Haziran 2014

    SOrunumu hiç bir şekilde çözmediler. Aşağıdaki arkadaşında dediği gibi standart bir mesaj gönderiyorlar. Hala bana geri dönüş yapmadılar. Gözlüğü bile değiştirmediler. Kesinlikle uzak durun. SİZE ÜRÜNÜ SATTIKTAN SONRA ÜRÜN SAYFASINI DEĞİŞTİRİVERİYORLAR.

  • Erkan 02 Mayıs 2014

    Bugün itibariyle bana mesaj gönderilmiş. Ürünleri sitelerindeki kodlara göre söylemem rağmen hâlâ resimlerini çekip göndermemi istiyorlar. Diğer yandan Mangal'ın bulunduğu satış sayfasını da sabah değiştirmişler. Mr. Cook mangal yazan yere ÖZMANSA diye yazıp demonte mangal yazmışlar. Telefon edip görüştüğümde de bu düzeltmenin 3-4 gün öncesinde yapıldığını söylüyolar ama daha bu sabah yapıldı. DÜn özellikle bakıp sayfanın önbelleğini kaydetmiştim. Bakalım resimlerden sonra mağduriyetimi gidermezlerse gerekeni yapacağım. Avukatıma durumu izah ettim. Benden hi bir ücret talep etmeden davayı hemen başlatabileceğini söyledi. Bu gibi sitelere prim verilmemesi gerektiğini de söyledi. Siz de sessiz kalmayın. Bu arada google'ın almış olduğu önbelleğe siz de bakabilirsiniz. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:X_YRw9XTX4gJ:www.indirimplus.com/242526--ip-orgulu-95x230-cm-buyuk-boy-hamak+&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr Bu da şu anki değişmiş hali: http://www.indirimplus.com/242526--ip-orgulu-95x230-cm-buyuk-boy-hamak

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön