25 Ekim 2014

İndirimplus.com Gönderilmeyen Ürün!

28.09.2014 tarihinde site üzerinden 1387663 sipariş numarası ile Ersan G.'e ait hesaptan üç adet ürün sipariş ettik. Ürünlerden ikisi faturaya üçüncü ürünün stokta bulunmadığı ve en kısa sürede gönderileceği not düşülerek elimize ulaştı.

Bunun üzerine iletişime geçerek bilgi istedim. Site üzerinden mesaj yolu ile alternatif ürün göndermeyi önererek seçenekler ile ilgili bilgi verileceğini söylediler. Ardından E*** isimli biri tarafından bir kaç farklı ürün önerildi. Bizim için uygun olmadığını kendi seçtiğimiz ürünün ne zaman gönderilebileceğini sorduk. Bugün ise cevap vermeyen firmadan kargo geldiğini ve rastgele bir ürün yollandığını gördük. Ürünün hala satışta olması da ayrı bir konu.

Darı 2.453 Okunma

Cevaplar

  • Darı29 Ekim 2014

    Her aşamada bilgilendirme yetersiz,mesajlara canları isterse cevap geliyor,hatta hiç cevap gelmediği oluyor. Defalarca aradığım halde telefonla ulaşmak yalnızca bir kez mümkün oldu,onda da gün içinde geri dönüş yapacaklarını söyleyip dönmediler bir daha da ulaşamadım. Çözüm üretmek yerine keyfe keder hareket ediyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön