21 Şubat 2013

İndirimci.com Satış İptali Ve Para İadesi Yapmıyorlar!

Reklamlarda gördüğümüz botlardan yaklaşık 2 ay önce sipariş verdik. Gelen botların gösterilen ürünle hiç bir alakası yok. Resmen insanları yanıltmaya yönelik kurulmuş bir firma. Ayrıca ürün yırtık ve bir çeşit plastik maddeden yapılmış. Ürün iptali için defalarca aradık. Satış elemanları yetkililer dönecek deyip bizleri geçiştiriyor. Para iadesi istedik onu da yapmıyorlar. Konunun adli sürecini başlatacağız.

Sinem 123 Okunma

Cevaplar

  • Sinem01 Mart 2013

    Bugün 01.03.2013 üzerinden 10 gün geçmesine rağmen hala dönüş yapılmadı. Ürün birebir aynı değildir. Hukuki süreci başlatacağımızı ayrıca firmayı her yer ve her tüketiciye kötü tanıtacağımızı bildiririm.

  • İndirimci.com Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, Reklamda tanıtımı yapılan ürünlerin gelen ürünlerden farklı olma ihtimali söz konusu değildir. Tanıtımı yapılan ürünler gelen binblerce model arasından rastgele seçilmiş ve reklamda tanıtılmış bir üründür çekilen video ve fotoğraflar size gönderilen mal ile birebir aynıdır. Fakat üründen memnun kalmadığınız takdirde iade hakkınız tabi ki vardır. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçerek gerekli iade/değişim işlemlerini başlatacaktır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön