25 Şubat 2013 #1651401

İndirimci.com Para İadesini Devamlı Erteliyor!

Kasım ayında anında iade edilen bal için tam 4 aydır uğraşıyoruz. Onlarca defa aramamıza rağmen sürekli talebiniz işlemde vs. gibi cevaplar alıyoruz. Ş*** diye bir bayan söz veriyorum ben 2 hafta içinde İşbankası'na göndereceğim dediğinde aylardan Ocaktı. İyi niyetle yetkili denen bayanın sözüne güvenmek suç oluyorsa artık iyi niyetin anlamı yok demektir.


Bu işi çocuk oyuncağına döndüren İndirimci Alışveriş, bu ilanın yayınlanmasından itibaren 7 gün içinde para iadesi yapmazsa tüketici hakları mahkemesine başvurup hakkımı hukuki yollardan arayacağım.

Cem 82 Okunma

Cevaplar

  • Cem01 Mart 2013

    lütfen müşteri temsilcilerinizdeki 0232 362 24 53 numaralı telefonun kayıt tarihine bir bakın. eğer 4 aydır sıra bize gelmiyorsa şikayet listenizin çoklugundan ders çıkarmanız gerekir.

  • İndirimci.com Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, Burada yazılan cevaplar belilrli bir kalıp çerçevesinde yazılmamaktadır her müşterimizin problemine özel yazılar incelenip, kendi problemine özgü cevaplar yazılmaktadır takdir edersiniz ki yüzlerce müşteriye iade başlıklı mesajın içerik yazısını yüz farklı farklı Türkçe kullanarak yazmak mümkün değildir cevapların birbirine benzerliği bundan dolayıdır. Numaranız müşteri temsilcilerimizin arama listesine kaydedilmiştir ve takdir edersinizki belli bir düzen içersinde sırayla gidilmektedir en kısa süre zarfında tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İyi günler dileriz.

  • Cem27 Şubat 2013

    2. gün, ne arayan var ne soran. otomatik mesajı at, cevaplandı. oh ne ala.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön