26 Mart 2013 #1708237

İndirimci.com Para İadem Yapılmadı!

07. 01. 2013 Tarihinde iade ettiğim erkek ayakkabısının hala ücretini iade etmediler defalarca aramama ramen biz sizi arıyacağız deyip oyalıyorlar benim eşim engelli kullanmış olduğu ayak ortezi almış olduğumuz ayakkabıya uygun olmadığı için iade ettik ama benim 59 tl mi onlar birtürlü iade etmiyorlar.


3 aydır hergün arı yorum ama onlar beni hep arayacağız deyip oyalıyorlar artık hakkımı tüketici hakları mahkemesinde arıyacağım beni çok mağdur ettiler, benim o paraya ihtiyacım var çünkü üzerine biraz daha para koyup dr önerdiği ayakkabıyı almak zorundayım maddi durumum iyi olmadığı için indirimci. com ayakkabısı uygun diye aldık, bir yetkili de yok konuşup derdimizi anlatalım.Cevap bekliyorum.

Ayfer 93 Okunma

Cevaplar

  • Ayfer04 Nisan 2013

    Hep aynı klasik cevap 4 ay olacak her telelefon edişimdeki cevabın aynısı şu müşteri hizmetleri yetkililerinin yoğunluğunu azaltmak için gönüllü yardıma gitmek istiyorum.

  • İndirimci.com Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Yaşanan yoğunluklardan dolayı iade/değişim işlemlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir bu durumdan dolayı üzgün olduğumuzu ifade etmek isteriz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak problemin çözümü hakkında yardımcı olacaklardır, iyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön