18 Mart 2013

İndirimci.com Kusurlu Ürün!

D-PAD adıyla 199 liraya sattığınız o tuhaf ürünü, reklamlara inanarak 2 tane satın aldım ve ürünü 20 gün sonra kullanmaya başladım. Ürünü açtığımda ikisininde klavyesi çalışmıyordu. Servise götürdüm tamir ettiler fakat aynı akşam yine ikisi birden arıza yaptı. Oyunların %95 i açılmıyor. Ürün desteklemiyor. Merkezini aradım bana 3 gün içinde geri döneceklerini ve ürünün yenisini vereceklerini söylediler ama 1,5 hafta oldu kimse dönmedi. Ben bu sabah tüketici haklarına başvurdum ve mayısın ilk haftası heyet toplantısı var.

Sevim 472 Okunma

Cevaplar

  • Sevim22 Mart 2013

    Hala bu tableti satan firmadan kimse aramadı. Ürünlerinizin arkasında nasıl durduğunuz belli oluyor. Tüketici haklarındaki heyet toplantısında burdaki tüm şikayetlerin çıktısını alıcam ve hakkımı sonuna kadar arayacağım!

  • Sevim18 Mart 2013

    Ben değişim istemiyorum ürünü iade etmek istiyorum fakat merkezinizi aradığımda ürünü geri alamayacaklarını söylediler. Hani 30 gün içinde iade alıyordunuz? Ürünü iade alacaksanız beni arayabilirler. Çünkü ben kesinlikle bu ürünü istemiyorum. Tüketici haklarına bu sabah başvurdum ve kabul edildi. Ürünü iade almadığınız sürece bende şikayetimi çekmeyeceğim bilginize...

  • İndirimci.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Fabrika çıkışlı arızalı ürünlerin değişimi tarafımızdan sağlanmaktadır, müşteri temsilcilerimiz en kısa süre zarfında sizlere ulaşarak gerekli değişim işlemlerini başlatacaklardır. Yaşadığınız durumdan dolayı üzgün olduğumuzu ifade eder iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön