09 Nisan 2013 #1730869

İndirimci.com Farklı Ürün Gönderdi!

Ben İndirimci firmasından üç tane ayakkabı aldım ve bana bir günde ayakkabıyı gönderdiler, fakat değişik ürün gönderdikleri için iadesini istedim, zorla da olsa iademi yaptım ve para iadesi için beni arayacaklarını söylediler. Birkaç gün bekledim ama aramadılar, bende tekrar aradım, bana her aramamda aynı şeyler söyleniyor.


Beyefendi tamam ben kaydınızı yaptım yetkili arkadaşlar sizi arayacaklar deniliyor ama aramıyorlar. Belki onbeş, yirmi sefer aradım hep aynı sözleri söylüyorlar. Belki iki aya yaklaştı ama bir türlü para iademi yapmadılar. Şimdi ben ne yapmalıyım. 100-150 tl için mahkemelerde mi uğraşayım. Devletimizin buna bir çare bulması lazım, adamlar resmen insanları yanıltııyor.

Murat 130 Okunma

Cevaplar

  • İndirimci.com Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşteri; Öncelikle firma olarak insanları yanıltma veya kandırma gibi bir durumumuz söz konusu olamaz.Sizin para iadeniz zaten yapılmış ve para iadeniz yapıldığı halde şikayetinizi burdan kaldırmamanız insanları yanıltmanıza sebep oldugundan dolayı şikayetinizi en kısa sürede silmeniz önemle rica olunur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön