18 Şubat 2013 #1637062

İndirimci.com Ayakkabı Kalitesi Düşük!

Ben 2012 nin aralık ayında samanyolu tv de reklamı yapılan ciento fermuarlı bottan iki çift kahverengi olandan aldım. Ancak botlar çok ince ve tv de göründüğü ve söylendiği gibi olmadığını gördüm. Arayıp iade istediğimde bana bir kaç gün içinde döneceklerini söylediler ama yaklaşık 20 gün içinde döndüler ve değişim yapıp tekrar ilk ayakkabı gibi birşey gönderdiler.


Ben şimdi yine arıyorum iade için döneceğiz diyorlar tam 15 gün oldu ama hala dönmediler bugün yine aradım 2 veya 3 gün içinde döneceklerini söylediler ama dönmüyorlar ve ben kendilerine haklarında şikayetçi olacağımı söylediğim zaman bana istediğim yere şikayet edebileceğimi söylüyorlar.

Meryem 664 Okunma

Cevaplar

  • İndirimci.com Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Meryem Hanım, Ürünün televizyonlarda gözüktüğünden daha farklı bir model gelmesi söz konusu değildir, televizyonda çıkan modelde sizlere gönderilen modeller arasından seçilmiş ayakkabılardan her hangi birtanesidir. Normal şartlar altında Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde de yer alan bigliler doğrultusunda aldığınız ürünün kullanılmamıış olması, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ambalaj, jelatin ve kutusuna zarar verilmemiş olması kaydıyla bir rakamla (1) hafta içersinde geri iade etme hakkınız vardır. Bu doğrultular yerine getirildiği takdirde indirimci.com müşteri temsilcilerimize ulaşıp gerekli değişim hakkını isteyebilirsiniz. İyi günler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön