20 Nisan 2013

İndirimci.com Para İadesi Yapmadılar!

6 ay önce bir type almışlar parasını nakit ödemişler ama gelen ürün arızalı çıkmış daha sonra bu ürünü teslim almaları için 1 - 2 ay beklemişler nasıl bir sistemse. Yeniden bir ürün göndermişler fakat kullanılmış ürün. Bizimkiler para iadesi istemişler bunu içinde beklemişler ürünü teslim almaları için sitelerinde 3/5 iş günü içerisinde ürün ulaştıktan sonra para iadesi olacağı yazıyor fakat bunlar oyalayıp duruyorlar. Şimdi bunlar sözde bizi arayacaklar iade olmasını istediğimiz hesap no alacaklar onu aldıktan sonra bir de hesabımıza yansımasını bekleyeceğiz.

Sevim 81 Okunma

Cevaplar

  • Sevim 02 Mayıs 2013

    sorun çözuldu cok sükür..ama yasanan manevi süreç !!!!

  • Sevim 25 Nisan 2013

    NE OLDU SİRKET Bİ HABER...SAHTEKAR MISINIZ ?HALEN BİZ SİZ ARIYACAZ DİYE OYALIYORSUNUZ?SİZİ MAHKEMEYE VERİYORUZ ..BUTUN YAYIN ORGANLARINADA CIKIYORUM SİRKETİNİZİ BİTİRCEM !!!!!!!!!!!!!!

  • Sevim 20 Nisan 2013

    İNTERNET SİTELERİNDE ÜRÜN ELLERİNE ULAŞTIKTAN 3/5 İŞ GUNU İÇERİSİNDE PARA İADESİ OLACAGI YAZIYOR AMA 10 GÜNÜ GECTİ ARADIGIMIZDA ARANILCAKSINIZ..BU NE DEMEK YA OYALAMA TAKTİGİMİ..ZTN 6 AY BENI MAGDUR ETMİŞN SORUNLU URUN GONDEREREK..BENI BEKLETMYE HAKKI YOK

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön