İncir.com Siparişim 3 Haftada Elime Ulaşmadı!

Mehmet Anıl Ş. |

294078 numaralı sipariş telefon ihbarlı olarak kargoya verilmiş ve bulunduğum yerden 1 saat uzaklıktaki kargo firmasına bırakılmış. İncir.com müşteri hizmetlerini defalarca aradım her seferinde "kargo firmasına adresinize teslim yapması hakkında mail attık" diyorlar ancak kargo firmasını aradığımda tarafımıza gelen hiçbir mail yok diyorlar.

1 haftadan uzun süre boyunca beni böyle oyaladılar. Müşteri hizmetlerini son arayışımda "Bir kere telefon ihbarlı olarak verildiğinden değiştiremiyoruz. Kargo bize döndüğünde arayın adres değişikliği yapalım" dediler. Kargo takipten baktım kargo incire geri dönmüş ve aradım "Maalesef tekrar gönderim yapamıyoruz, tekrar sipariş verin" dediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  15:26

  Müşterimiz konu ile ilgili olarak aranmış olup kendisine ulaşılamamıştır.Gerekli kontroller sağlanmış herhangi bir probleme rastlanamamıştır.

  İncir Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Anıl Ş.
  28 Eylül
  12:22

  Verdiğim sipariş 3 haftada elime ulaşmamıştı ve bunun hakkında bir şikayet oluşturmuştum. İncir tarafından arandım, müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla hediye kuponu talep ettim. Geri dönüş yapılacağı söylendi, 1 haftadır geri dönüş yapılmıyor. Kaç kere aradım, "size geri dönüş yaparlar bekleyin" cevabını aldım. Ayrıca sadece bu konuda değil, daha birçok konuda da aynı problemi yaşıyoruz. Bir keresinde ise bir talep için aranmışım. Ancak insanlık hali, telefonu duymamışım. Tekrar aranmam gerekmez mi? Bir daha kesinlikle aranmadım ve müşteri hizmetlerini aradığımda cevap ise pek tatmin edici değil: "bekleyin sizi ararlar". Bu kadar müşteri ve girişimcilerini önemsemeyen bir firmadır.

 • Mehmet Anıl Ş.
  22 Eylül
  03:17

  Benimle bayramdan önce iletişime geçin.

 • Mehmet Anıl Ş.
  22 Eylül
  03:07

  Problemim kesinlikle çözülmedi. Bir kere arıyorlar ve problemimin çözülmesi için talep ettiğim şeyler hakkında geri dönüş yapacaklarını söylüyorlar ama halen geri dönüş yok. Bir de yalan yanlış cevap yazıyorlar buraya.

 • 15 Eylül
  15:19

  Girişimcimiz ile görüşülmüş olup,problemi giderilmiştir.